orthopedic pain management

Zábava

Ahoj, kamaráti!

Ak máte chvíľku čas, môžete sa spolu s nami zahrať nejaké tie online hry. Postupne budeme pridávať hry, ktoré sa nám páčia a na ktorých sme sa dobre zabavili. Ak by niekto z vás vedel o dobrej hre, pošlite nám link na rebrik@erko.sk . Radi si ju zahráme a možno ju aj na týchto stránkach uverejníme.

Reb a Rika

 

Špirála (africká hra s kamienkami)

Thumbnail Image

Jednoduchá hra pre 2 hráčov, ktorú možno hrať kdekoľvek. Potrebujeme len 3 kamienky a paličku. Pravidlá: Paličkou nakresli do hliny špirálu a 2 štartovacie políčka, do ktorých si každý hráč vloží jeden kamienok. Potom prvý hráč vezme tretí kamienok a schová ho za chrbtom do niektorej ruky. Druhý hráč háda, v ktore... :: viac ::

Sivá gulička

Thumbnail Image

>> Spustiť hru << Je pred tebou náročný problém. Musíš dostať sivú guličku do domčeka. Nie je to však až také ľahké. Najskôr si musíš pripraviť cestu presúvaním škatúľ. Pohybuješ sa pomocou šípok na klávesnici. Tak želáme čo najkratšiu a najrýchlejšiu cestu domov. No hlavne čo najviac bodov   ... :: viac ::

Cesta domov

Thumbnail Image

V tejto hre musíš červenú guličku dostať k veľkému červenému terču a pritom je dôležité sa vyhýbať všetkému, čo je čierne. Snaž sa použiť čo najmenej klikov a získaš viac bodov. Ovládanie je jednoduché. Myšou klikni na miesto kam chceš posunúť malú červenú guličku a ona sa tam presunie. Takýmto postupným klika... :: viac ::

Dve mačky

Thumbnail Image

V tejto hre musíte dostať dve mačky do svojho domčeka. Čiernu mačku do čierneho a bielu mačku do bieleho domčeka. Je tu ale menšia komplikácia. Reagujú opačne. Veď vyskúšaj Ovládanie je veľmi jednoduché. Šípkami do prava, do ľava a “Z” skáču. :: hrať hru :: ... :: viac ::

Pes pomocník

Thumbnail Image

Pes a jeho majiteľ sa vydali na výlet. Tvojou úlohou bude pomôcť psíkovi pozbierať všetky dobroty – kosti. Ak pozbieraš všetky, nanuk ťa dovedie do ďalšieho levelu. Psíka ovládaš pomocou šípok. :: hrať :: ... :: viac ::

Preteky na motorkách

Thumbnail Image

Ak radi pretekáte, je tu jedna super hra. Stačí iba pridávať plyn a pomocou šipiek sa udržať na ceste. Hru si môžete zahrať >> TU<< ... :: viac ::

Shift – inverzo

Thumbnail Image

Zaujmavá hra. Vašou úlohou je prejsť cez dvere, ktoré vedú do ďalšieho levela. Pohybujete sa šípkami v pravo a vľavo. Skáče sa medzerníkom a keď stlačíte SHIFT, hra naberie iný rozmer . Je to dosť chytľavá hra, tak neváhajte a hrajete. Hru si môžete zahrať >>TU<< ... :: viac ::

Dobrá pamäť

Thumbnail Image

Je to veľmi jednoduchá hra. Stačí si na začiatku vybrať farebný mód , alebo ten ťažší – čiernobiely. Tvojou úlohou je klikať vždy na posledný pridaný znak. Veď skús a uvidíme, koľko nahráš bodov Ja som nahral 32 Hru si môžete zahrať >>TU<< ... :: viac ::

Mačka ušla

Thumbnail Image

Cieľom tejto hry je chytiť mačku. Mačka sa môže pohybovať iba po bledozelených krúžkoch. Stačí, ak všetky okolo zmeníte na bledozelené a mačka je v pasci. No ak sa vám to zdá jednoduché, len si to skúste http://logicgame.com.ua/game.php?buhf=chatnoir&l=en ... :: viac ::

Tunel

Thumbnail Image

Už ste niekedy liezli cez tunel? Teraz máte možnosť s vyskúšať si, aký je to pocit. Len si dávajte pozor, aby ste nenarazili na rozličné prekážky. Ovládanie je jednoduché. Postačí myš a pomocou nej sa hýbete v tuneli. Ešte jedno upozornenie: postupne sa zvyšuje tvoja rýchlosť. Dostaneš sa až na koniec? Držím palce htt... :: viac ::

IQ maratón

Thumbnail Image

Nuž a teraz trochu z iného súdka. Vašou úlohou je dostať sivú kravičku k zlatému poháru. Nie je to až také jednoduché! Kravička sa pohybuje iba rovno. Na pravej strane je panel s tlačidlom Go a stop. Pod nimi sú červené šípky. Kravička zmení smer, ak jej do cesty postavíte červenú šípku. Pekne si ich najskôr poukladajte... :: viac ::

Lietanie

Thumbnail Image

Aj vy radi lietate? V tejto hre si môžete s nami zalietať. Úlohou je vyhýbať sa prekážkam. Keď zakliknete ľavé tlačidlo myši, letíte hore a keď ho pustíte, začnete padať. Pozor, aby ste nenarazili! http://www.hurtwood.demon.co.uk/Fun/copter.swf ... :: viac ::

Továreň

Thumbnail Image

Úloha je veľmi jednoduchá. Z valca na ľavej strane si vyber bielu loptičku a snaž sa znej zhotoviť to, čo je nakreslené na škatuli, keď ju budeš postupne vkladať do jednotlivých nádob. Ak sa ti to podarí, postupuješ do ďalšieho levelu. Veľa zdaru, mladý továrnik http://home.scarlet.be/~bbonte/factoryballs.html ... :: viac ::

Trochu si potráp hlavičku

Thumbnail Image

Začneš stlačením tlačidla štart. Tvojou úlohou je dať k sebe guľôčky rovnakej farby. Tie potom zmiznú. Daj si však pozor v akom poradí ich budeš posúvať. Ak zmiznú všetky guľôčky, postupuješ do ďalšieho levelu. Želám príjemnú zábavu! >> HRAŤ << ... :: viac ::

Všetky videá Rozhýbme svet dobrom

Aktuálne číslo

fotogaléria

Najčítanejšie príspevky

Príbehy do ucha

Môžeš si vypočuť, stiahnuť alebo prečítať.